drukuj O firmie

pasty pigmentowe - produkcja Plastbud Pustków -...
pasty pigmentowe - produkcja Laboratorium Firmy...
pasty pigmentowe - produkcja Plastbud Pustków -...

Plastbud Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która - od swojego założenia w 1996 roku - specjalizuje się w produkcji surowców chemicznych, a w szczególności: past pigmentowychżywic syntetycznych, oraz środków powierzchniowo-czynnych znajdujących zastosowanie w chemii budowlanej, przemyśle chemicznym, a w szczególności w przemyśle farb i lakierów, papierniczym, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz poligraficznym.


Aby sprostać oczekiwaniom klientów, sukcesywnie rozwijamy laboratorium oraz naszą bazę produkcyjną, pogłębiamy wiedzę i jesteśmy otwarci na innowacje.


Nieustanne prowadzenie prac badawczo-rozwojowych we własnym bogato wyposażonym laboratorium oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku pozwoliła nam na poszerzenie asortymentu o nowe produkty, jakimi są żywice ftalowe oraz pokost lniany.

 

Dzięki długoletniej współpracy z największymi europejskimi i światowymi dostawcami pigmentów i komponentów chemicznych oraz producentami maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji chemicznej możemy zaoferować naszym kontrahentom produkty wysokiej, jakości, dokładnie spełniające ich oczekiwania.

 

Naszym priorytetem jest otwartość na potrzeby klienta, każdy z nich jest traktowany indywidualnie.

Na życzenie kontrahenta opracowujemy produkt zgodny z jego potrzebami.

 

Jesteśmy spółką działającą na zasadzie B2B, dlatego w swojej ofercie proponujemy również produkcję wyrobów pod marką własną klienta.

 

Wśród około 70 osób zatrudnionych obecnie w naszej firmie znajduje się silny zespół doświadczonych technologów, którzy zapewniają wsparcie techniczne oraz służą radą w każdej kwestii dotyczącej użycia oferowanych produktów.


Gwarancją wysokiej, jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów jest wdrożony system zarządzania jakością, który spełnia wymogi normy ISO 9001: 2008.

Zobacz więcej...

Produkcja naszych komponentów chemicznych odbywa się w nowoczesnej fabryce:

(przeciągnij obraz myszką aby zobaczyć więcej, możesz także poruszać się po widocznym obszarze)

 

 

 

 

 

znaki_unia

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies - więcej informacji...